Құқық және әлеуметтік ғылымдар факультетіне жаңа декан тағайындалды

Сулейман Демирель атындағы Университеті Құқық және әлеуметтік ғылымдар факультетінің деканы қызметіне  Мадияр Саудбаев тағайындалды.

Мадияр Құдайбергенұлы Сулейман Демирель Университетінде 2010 жылдан бастап жұмыс істейді. Әл Фараби атындағы Қазақ ұлттық университетін тәмамдап, журналистика мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алған.
Сондай-ақ, 2017 -2018 оқу жылынан бастап СДУ-да Әлеуметтік ғылымдар факультетінің кафедра меңгерушісі қызметін атқарған.

Айта кетейік, Құқық және әлеуметтік ғылымдар факультетінің бұрынғы деканы Марат Ахмади Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінің бірінші проректоры қызметіне тағайындалды.

Марат Ахмади және Мадияр Құдайбергенұлын жаңа қызметтерінемен құттықтай отырып, алдағы жұмысының жемісті де табысты болуын тілейміз!

7.09.2021