СДУ ұйымдастырған “Жазғы мектеп-2021” аяқталды

Жиырма бес жылдық тарихы бар Сулейман Демирель атындағы Университеті бүгінгі күнге дейін  елдің дамуына зор үлес қосып жүрген 7500 жоғары білікті маман даярлап шығарды. Әрдайым сапалы білімді бірінші орынға қоятын СДУ оқытушылары өз тәжірибесімен бөлісу мақсатында жыл сайын мұғалімдерге арнап “Жазғы мектеп” бағдарламасын ұйымдастырады.

Биыл онлайн форматта өткен 72 сағаттық “Жазғы мектеп” бағдарламасы 3 тілде жүргізіліп, түлектерге арнайы сертификаттар табысталды. “COVID-19-дан алынған сабақтар” және “Жаңа норма” атты екі бөлімнен құралған бағдарламаның негізгі мақсаты дәстүрлі сабақ беру форматына COVID-19 уақытында көшуге байланысты жаңа оқу жылының басталуына дейін жоғары оқу орындарының мұғалімдеріне менеджмент және әлеуметтік дағдылар, педагогика мен психология аспектілері бойынша біліктілігін арттыру.

Спикерлер Еуропа мен Оңтүстік Азияда ғылыми-педагогикалық тәжірибесі бар докторлар мен профессорлар, сондай-ақ Назарбаев Университеті, СДУ және Астана IT Университетінің психология саласындағы білікті мамандары болды.

“Жазғы мектептің” қорытындысын шығару мақсатында қатысушылар арасында сауалнама жүргізіліп, нәтижесінде қатысушылардың 90 пайызы “Жазғы мектеп”-тің пайдалы әрі тиімді болғанын растады.

3.09.2021