ERASMUS+ жобасы аясында “Русский регистр” консорциумының аралық кеңесі өтті

2021 жылдың 12-14 шілдесі аралығында ERASMUS+ Болон процесі қағидаттары мен жоғары және орта-кәсіптік білім берудің тиімді альянсы негізінде ТжКБ жүйесіне құзыреттілік тәсіл трансфер” (ALLVET) жобасы аясында “Русский регистр” cертификатталған агенттік консорциумның барлық мүшелері үшін жобаны жоспарлау және үйлестіру бойынша аралық кеңес өткізді. Жиналыс офлайн түрде Санкт-Петербург қ., Ресейде өтті, дегенмен консорциумның барлық мүшелері жиналысқа офлайн да, онлайн да қатысты. Жиналысқа қатысушылар келесі білім беру ұйымдарынан келді: Крагуевац университеті, Дрезден техникалық университеті, SEERC, Дон мемлекеттік техникалық университеті, Имануэль Кант атындағы Балтық Федералды университеті, Болон клубы, Сертификатталған “Русский регистр” агенттігі, Нархоз университеті, Сулейман Демирель атындағы Университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Эдж Хил университеті және Деусто университеті.

Ұлттық үйлестіруші Ғайни Мұханованың басшылығымен Қазақстандық делегация құрамында Денис Поленов, Елена Токарева, Мәншүк Ордаханова (Нархоз университеті), Әділжан Анай, Дияр Нұрметов, Салтанат Кәрімсаттар (СДУ), Гүлнар Закирова, Айгүл Ниязғұлова және Роза Өтешева (ХАТУ) бар.

Жобаның негізгі тұлғалары жобаның жұмыс пакеттері туралы баяндамалар жасады. Сондай-ақ, жобаның өзекті мәселелерін, келесі жылға арналған жоба жоспарын талқылады, сапаны бақылау стратегиясын қарады және проектінің грант холдер Мариан Милошевич пен Даниела Милошевичтен (Крагуевац университеті) түсініктеме алды.