ALLVET жобасы аясында бірінші халықаралық онлайн-конференция өтті

2021 ж. 30 наурызда ALLVET 609952-ЕРР-1-2019-1-RS- EPPKA2-CBHE-JP жобасы аясында Нархоз университеті «Болон процесі қағидаттары мен жоғары және орта-кәсіптік білім берудің тиімді альянсы негізінде ТжКБ жүйесіне құзыреттілік тәсіл трансфері» атты халықаралық онлайн конференцияны ұйымдастырды.

Конференцияда жоғары білім беру және орта-кәсіптік білім беру жүйелеріндегі мәселелері туралы талқыланды. Конференцияда Ресей, Өзбекстан және Қазақстан елдерінен әртүрлі білім беру орындарынан 20-дан астам өкілдері сөз сөйледі. Біздің университеттен ALLVET  жобасының сапаны бақылау жөніндегі офицері Диар Нұрметов презентациямен сөз сөйледі. Онлайн-конференцияның жұмыс тілдері қазақ, орыс және ағылшын тілдері болды. Конференцияға әр елден 80-нен астам тыңдаушы тіркелді.