СДУ карантин режимін күшейтуде

Алматы облысының бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің м. а. 2021 жылғы 25 наурыздағы «Алматы облысының аумағында карантин режимі және кейбір шектеу шараларын күшейту туралы» №6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімінің негізінде:

1. Алматы облысының бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің м. а. 2021 жылғы 25 наурыздағы «Алматы облысының аумағында карантин режимі және кейбір шектеу шараларын күшейту туралы» №6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімінің негізінде 2021 жылдың 1 сәуірінен бастап Сулейман Демирель атындағы университетінің ғимаратында оффлайн форматында білім алып жүрген «Инженер және жаратылыстану ғылымдары факультетінің» 1 курс білімгерлері онлайн оқу форматына көшсін.
Сулейман Демирель атындағы университеттің барлық курс бойынша білім алушыларының (бакалавриат, магистратура, докторантура) аралық және қорытынды аттестаттау онлайн режимінде өтсін.

2. Алматы облысының бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің м. а. 2021 жылғы 25 наурыздағы «Алматы облысының аумағында карантин режимі және кейбір шектеу шараларын күшейту туралы» №6 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімінің негізінде Сулейман Демирель атындағы университетінің ғимаратына білімгерлерге кіру рұқсат етілмейді.