СДУ оқытушысы “Ғылым көшбасшысы-2020” халықаралық сыйлығының иегері атанды»

2020 жылдың 25 қарашасында Clarivate халықаралық компаниясы Web of Science Award “Ғылым көшбасшысы” 2020 тәуелсіз халықаралық марапатының дәстүрлі жыл сайынғы рәсімін өткізді. Осы марапатпен ғылымның дамуына қосқан зор үлесі үшін Қазақстан Республикасының ғылыми жарияланымдарының авторлары, университеттері мен ғылыми-зерттеу ұйымдары марапатталды. Марапатталғандардың тізімі Web of Science Core Collection ғылыми дәйексөзінің жаһандық дерекқорында индекстелетін жетекші халықаралық ғылыми басылымдардағы жарияланымдар туралы деректер негізінде жасалды. Ең көп айтылған жас авторлардың ішінде Сүлейман Демирель атындағы университеттің жас оқытушысы Фарух Машуров “Математика” пән саласындағы номинация бойынша марапатқа ие болды.