Абай Мағауия

2018 жылдың соңында Сулейман Демирел университетінің жеті адамнан тұратын делегациясы Еуропа бойынша “Digital Europe” атты қызықты саяхатқа шықты.

“Халықаралық құқық” мамандығының 1 курс студенттері”: Ерғазиева Аружан, Сматов Самат, Қайратова Альбина, Бауыржанұлы Тұрсын және Мұсабек Нұрила. Біз әртүрлі елдерде болдық: Венгрия (Будапешт), Чехия Республикасы (Прага), Франция (Париж), Испания (Барселона), Нидерланды (Амстердам және Гаага), Германия (Берлин) және Польша (Варшава). Біріншіден, сапар біз үшін жаңа мүмкіндіктер ашты, біз үлкен білім мен тәжірибе алдық, стипендиясы бар студенттеріміздің шетелдік тағылымдамаларға ой-өрісін кеңейтіп, өзімізге деген ынтасын арттырдық. Екіншіден, келесі жылы университет IT құқығы бойынша аспирантура бағдарламасын ашуды жоспарлап отыр. Ал бүкіл әлемдегі үрдістер туралы білу үшін, қазір “халықаралық құқық” факультетінің студенттерімен – IT мамандармен, профессорлармен, халықаралық заңгерлермен және олардың компанияларымен кездесіп, оқу үшін шетелдік университеттердің бағдарламаларымен танысамыз.

На карту Халык банка