Сиқырлы таң немесе бірінші сағат табысыңызды қалай анықтайды?

Біз сіздерге «Сиқырлы таң»атты СДУ-де қызықты іс-шараның ашылғанын хабарлағымыз келеді.

Оянғаныңыздан кейінгі бірнеше сағат өте құнды, өйткені сіздің миыңыз шығармашылық күйде болады. Күніңіздің бірінші сағаты көбінесе күніңіздің немен аяқталатынын нұсқауы мүмкін.

«Сиқырлы таң» іс-шарасы – бұл біздің университеттің барлық студенттері үшін таңертеңгілік өзін-өзі дамыту бойынша үш апталық өзіндік марафон. Біздің барлығымызға өз бетімізбен, жеке бастау қиын, бірақ топпен бірге әрқашан оңай және көңілді.

Сондықтан егер болашағыңыз немқұрайлы болмаса, біз сізді 24 қыркүйек күні сағат 8-де күтеміз!

Іс-шара бағдарламасы:

• Ерте ояну
  • Коворкинг аймағына 3-қабатқа өтіңіз (бірлескен жұмыс)
  • Пайдалы нәрсе жасаңыз

Сіздердіөзіне-өзі қызмет көрсететін буфет күтеді – барлық тауарлардың бағасы алдын ала жазылатын болады, ал жанында ашық касса бар.

Конкурсқа қатысу тегін жүргізіледі.
Өтетін күні: 24.09-15.10 аралығында

Егер сіз бақытты өмір туралы армандасаңыз, онда таң – табысқа жету жолындағы ең маңызды уақыт.